Skip to Content

Konference Rare 2011

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'nodereference_autocomplete_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'views_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'imce_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.

Ve dnech 2.-4. listopadu 2011 se ve francouzském Montpelliere koná konference Rare 2011. Tato konference je zaměřená na rozvoj inovací v diagnostice a léčbě vzácných onemocnění, při vývoji léčivých přípravků pro vzácná onemocnění, na možnost partnerství mezi akademickou sférou, farmaceutickým průmyslem a organizacemi sdružujícími pacienty. Více informací naleznete přímo na stránkách této konference v angličtině či francouzštině. Jednacím jazykem této konference bude francouzština.

Pacientské organizace
Významnou podporu pacientům i jejich rodinám nabízí pacientské organizace a sdružení...
Vzácná
onemocnění
V Evropě je onemocnění definováno jako vzácné, pokud postihuje jen velmi malou část obyvatelstva...
Pracoviště
v ČR
Množství pracovišť, která se zabývají diagnostikou a léčbou vzácných nemocí se každým rokem rozrůstá...