Skip to Content

Setkání konzorcia IRDIRC v Praze

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'nodereference_autocomplete_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'views_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'imce_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.

V prosinci 2013 se na Ústavu biologie a lékařské genetiky 2. LF UK a FN Motol konalo setkání v rámci Mezinárodního konzorica pro výzkum vzácných onemocnění ( International Rare Diseases Research Consortium - IRDIRC, více viz www.irdirc.org.

V pondělí 2. prosince probíhalo uzavřené jednání vědecké komise (zpráva), v úterý 3. prosince pak edukační workshop (zpráva viz příloha).

PřílohaVelikost
irdirc-2013-12-03-prague-report.pdf759.33 KB
Pacientské organizace
Významnou podporu pacientům i jejich rodinám nabízí pacientské organizace a sdružení...
Vzácná
onemocnění
V Evropě je onemocnění definováno jako vzácné, pokud postihuje jen velmi malou část obyvatelstva...
Pracoviště
v ČR
Množství pracovišť, která se zabývají diagnostikou a léčbou vzácných nemocí se každým rokem rozrůstá...