Skip to Content

video

  • strict warning: Only variables should be passed by reference in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/themes/zeropoint/template.php on line 343.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'nodereference_autocomplete_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'views_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'imce_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.

Dokument o cystické fibróze

Česká televize v nedávné době natočila v rámci cyklu Tep 24 dokument o cystické fibróze. Jedná se o závažné dědičné onemocnění, které zároveň patří i mezi vzácná onemocnění. Dokument byl poprvé odvysílán na programu ČT2 v sobotu 7. ledna 2012, ale díky internetovému archivu ho můžete shlédnout i kdykoliv později.

Syndikovat obsah
Pacientské organizace
Významnou podporu pacientům i jejich rodinám nabízí pacientské organizace a sdružení...
Vzácná
onemocnění
V Evropě je onemocnění definováno jako vzácné, pokud postihuje jen velmi malou část obyvatelstva...
Pracoviště
v ČR
Množství pracovišť, která se zabývají diagnostikou a léčbou vzácných nemocí se každým rokem rozrůstá...