Skip to Content

Workshop Partnerství pro vývoj terapií pro vzácná onemocnění

  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'nodereference_autocomplete_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'views_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.
  • warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'imce_access' not found or invalid function name in /srv/www/vzacnenemoci.nkcvo.cz/includes/menu.inc on line 454.

Ve dnech 29. a 30. listopadu 2010 se v Praze v hotelu Diplomat konal 11. workshop "Partnerství pro vývoj terapií pro vzácná onemocnění". Tento workshop organizovala Evropská platforma pro pacientská sdružení, vědu a průmysl (European Platform for Patients' Organizations, Science and Industry - EPPOSI).

Workshopu se zúčastnili zástupci Ministerstva zdravotnictví České republiky a také zástupci českých pacientských sdružení.

Fotografie z této akce si můžete prohlédnout na Flickru.

Pacientské organizace
Významnou podporu pacientům i jejich rodinám nabízí pacientské organizace a sdružení...
Vzácná
onemocnění
V Evropě je onemocnění definováno jako vzácné, pokud postihuje jen velmi malou část obyvatelstva...
Pracoviště
v ČR
Množství pracovišť, která se zabývají diagnostikou a léčbou vzácných nemocí se každým rokem rozrůstá...